BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2015-07-25 22:41

du skirtingi gyvenimai

Į komentarus

Nemaniau, kad ateis ta diena, kai žiūrėsiu į vieną tašką ir galvosiu tik apie vieną žmogų. Nemaniau, kad kada nors imsi taip ir dingsi. Sunkiausia yra tai, jog pripratimas prie tavęs yra aukščiau milijono. Nežinau kaip gyventi savo gyvenimą, kurį visą šį laiką planavau tik su tavimi. Leidai pakilti taip aukštai, o poto pats koja nuspyrei, kad dabar gulėčiau ant žemės lyg alkana meilės. Gal norėjai, kad maldaučiau pasilikti ir neišeiti? Nors ir kaip širdis plyšo, burna nesugebėjo atsiverti tokiems žodžiams. Aš nenoriu, jog šie santykiai, kad ir kaip skaudu, baigtųsi (nors gal jie ir baigėsi), bet reiškias jie nebuvo verti nieko, ką abu į juos sudėjom. Jeigu žmogaus reikia maldauti pasilikti, jis pats nuoširdžiai to nenori daryti. Prievarta nepakeis jausmų ir neatstatys visko, ką sukūrėme.

Kad ir kaip norėčiau netikėti ta tuštuma, kurią jaučiu dabar, bet manau tai galas. Viskam yra pradžia ir pabaiga. Buvom laimingi, sakėm, kaip niekas kitas. Džiaugėmės vienas už kitą visame savo praeitame kelyje…o dabar? Kąsti,  bandyti įžeisti, sugriauti? Kodėl??? Nuo kada žmonės, kurie tampa vienu, bando vienas kitą užgauti ir padaryti nelaimingu? Argi meilė nėra tam, kad džiugintų? Jog laimę dalintumeisi su tuo žmogumi??

Man buvo gaila laiko, tau darbo. Aš pavargau laukti, kada tapsiu svarbi tiek, kad visus paliksi nuošalėje. Kodėl aš turiu būti ta, kurią visada palieki dėl kitų? Nejau aš tau neįrodžiau kokia mano meilė stipri? Viską aukojau dėl tavęs ir savęs. Buvau pasiruošusi viskam. Ir dėl ko? Kad šitaip paliktum? Pamojavai rankele, net žvilgsnio nemačiau…

Keista, kai vienas žmogus (kuriuo mes buvome) pradėjom gyventi du skirtingus gyvenimus. Gaila, viename iš jų nebėra kažkuriam vietos.

Ir liūdesio nenuskandinsi. Jį belieka išgyventi. Skausmas taip lengvai nenusiplaus, meilė nedings, viskas, ką norėčiau sudeginti iš atminties, per daug brangu.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

Rašyk komentarą