BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013-12-15 01:05

I miss U

Į komentarus

Nebėra kelio atgal pas Tave. Žinau. Bet dar dabar žiūriu mūsų video, kuriame bučiuoji mane ir sakai “Show this to Kamiles new boyfriend” . Hehe. Gaila, kad viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Nemaniau, kad ta pabaiga mums ateis. Buvai toks…kokio man tikrai reikėjo. Dabar kiek laiko praėjo, o aš atrodo palikau save ten, pas tave. Palikau ir vargu ar grįšiu. Niekas nebedomina, net minčių nekyla apie kažką kitokio. Apie ką nors, kas neturi tavo akių, tavo žvilgsnio, juoko, balso. Nieko nenoriu girdėti, tik tave. Ir sunku. Be galo sunku, kai esi šitaip toli. Žinok, kad myliu. Nors tau turbūt net nerūpi..
Pati kalta, kad liepiau dingti iš mano gyvenimo, jog kiekvieną dieną rodydavau kaprizus ir nepasitenkinimą, kad kalbam per mažai, kad būni su draugais, kai tuo metu aš laukiu tavo skambučio namie. Tu toleravai mane ne tik tada, bet ir kai sakydavau tau beprotiškiausius dalykus. Visada prisiminsiu :
jis: U pissin me off as usual
aš : why? lol
jis: 1.you drink everyday 2.dnt send me pictures of girls tellin me they want to fuck me.
3.dnt shut the fon on my face.
4.I miss u

.
AŠ TAVĘS IRGI. Taip, kad net BLOGA. bet ką galiu su savimi padaryti? širdis nenori tavęs paleisti, nes mylėti tave man tiesiog…patinka.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (1)

Rašyk komentarą