BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2011-12-05 18:22

susirink šmutkes ir vyniok iš mano gyvenimo

Į komentarus

Manai kiekvienas dalykas, kurį padarysi bus užskaitytas? Deja, turiu tave nuvilti. Buvai pirmas, bus ir paskutinis. Ir nieko nebandant apgauti, įskaitant ir save, pasakysiu, kad nors dabar man ir ne dzin, bet, katinėli, aš padarysiu, kad taip būtų.

Ant kiek žmogus turi būti degradavęs, kad šitaip nutiktų? Kišu po kojomis akmenis, o tu už jų užkliūni. juokinga. Svarbiausia tiek daug dalykų praleidau pro akis, mėnesius ignoravau išsišokimus, toleravau visus nervinimus, kaip tampei mane už virvučių lyg lėlytę. Ne, aukseli, taip nebus.

Kai migloti prisiminimai nebetenka vertės, nauja diena antneša vis didesnę nostalgiją,o faktas, kad reikia stumtis pirmyn dar labiau glumina. Sustoju ir paklausiu savęs: o kam visa tai?…

p.s. ir nesiknaisiokim po savo gyvenimo šiukšles.visgi neverta…

Nenoriu, kad istorija kartotųsi. No No No No.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (7)

 • Aukso verti žodžiai. :)

 • dėkui:)

 • kam visi tie “aukseli”, “katineli”?
  P.S. maciau kelis postus is tavo blogo pries kokius metus ir dabar atrodo kad aplanke deja-vu: tie irgi buvo apie “viskas baigta, branguti, as savo aukstakulniu uzgesinu paskutine cigarete ir nebesiknaisau po gyvenimo siuksles”

 • o kame esmė? juk čia mano blogas :D nerašyt to, ko noriu, ar kaip? :D nes beleką jau.

 • tai o as skaitau ir pareiskiu nuomone. rasyk ka nori kaip nori

 • kad čia ne nuomonė. nematau normalios kritikos, tik durną klausimą “kam visi tie “aukseli”, “katineli”?” kuris lyg priekaištauja, bet nieko apie mano šį įrašą nepasako (nei tavo nuomonės apie jį, nei ką). toks rašymo stilius, taip aš noriu ir ką? juk čia blogas. rašliavų vieta :)) o tokie komentarai lempiniai iš neturėjimo ką veikt.
  p.s. “nepatinka-neskaityk” nesakysiu, bet jei reiški nuomonę apie įrašą, tai reišk normaliai, nes užduoti man lempinį klausimą ir pasakyti kaip aš rašiau anksčiau….ne nuomonė :D žinok, geras, bet žinau kaip rašiau, ką rašiau ir apie ką:)

  gero vakaro.

 • Dažnai apsilankau tavo bloge, ir manau jog tave tikrai vertėtų pagirti - už tavo atvirumą, jog išsakai viską ką galvoji nesistengdama nieko pagrąžinti ir tuo tu tikrai esi savita, puiku, taip ir toliau! ;)

Rašyk komentarą