BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013-02-07 14:07

Tiek metų blog’e !!!!! Aaaaa…

Į komentarus

Šitiek metų BLOG’e.lt, o čia atėjusi, jaučiuosi lyg čia būčiau pirmą kartą.. Viskas keičiasi, anksčiau atrodė, jog jei aprašysiu savo gyvenimą,viskas pasikeis. Pasikeis jausmai, nuotaikos, viskas BUS taip, kaip parašysiu. Deja. Supratau, jog tai, ką užrašau, dar labiau įsismelkia į mane, dar labiau įskaudina.

Aišku, šitiek laiko man kažko trūko. Niekaip nesupratau ko. Man trūko šios vietos, turbūt… Trūko žodžių - nes jais buvau išmokus gydytis. Dabar vidiniame pasaulyje susikaupę sėdi tiek daug dalykų. Tiek gerų, tiek blogų. Dažniausiai rašiau įsimylėjusi, arba įskaudinta. Kartais paskaitau prieš 3 metus ką rašiau ir mano veidą papuošia šypsena. Atsiminimai…visi jie yra tikri tik todėl , kad įskaudinta, arba laiminga, tą pačią akimirką rašydavau ! Ir tie įrašai pilni manęs, mano emocijų, TŲ TIKRŲ. Ir tai persisunkia atgal į mane. Man gera, kad laikas, kurį tiek metų leidau Blogas.lt tinklalapyje, dabar man gali kažką duoti.

Gal ir daug žmonių pavedžiau su savo rašytom, bet nebaigtom istorijom, bet aš grįšiu. Laikas bėga, šiuo metu jis bėga per daug greitai, neišeina susidėlioti jo taip, kaip norėčiau. O norėčiau viską spėti. Pradėti ir nebaigti darbai slegia kiekvieną rytojų, ir taip kaupiasi, kaupiasi. . . Bet tikrai, tikrai norėčiau vėl pajusti tą RAŠYMĄ. Norėčiau vėl gilintis į save, išlieti save, nes tai būdavo geriausias vaistas!

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (4)

  • truksta Taves cia.. visi Tavo jausmai, emocijos, isgyvenimai - juose, manau, kiekvienas galim atrast dalele saves. nesustok - rask laiko..

  • man irgi viso šito trūksta, bet manau vėl viskas grįžta, nes pasiilgau to jausmelio. LABAI pasiilgau ! :)

  • Tikiuosi, kad atrasi pamestą džiaugsmą rašyti. Trūksta čia mielų, tvirtų, linksmų ir nuošširdžių žmonių :)))

  • aš ir tikiuosi !! :))

Rašyk komentarą