BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013-11-13 19:50

you and me

Į komentarus

Parodei, kaip gera būti netikėtai apkabinamai. Kaip gera matyti meilę kito akyse ir glėbyje jaustis saugiai, ramiai. Parodei, ką reiškia būti užkluptai meilės visiškai netikėtai. Parodei, kokius blogus kelius anksčiau pasirinkdavau. Tik dabar, kai tavęs šalia nėra, suprantu, koks buvai man svarbus ir kaip nevertinau laiko, kai vos už kelių milimetrų galėjau jausti tavo kūno šilumą. Parodei, kaip nuostabu yra gyventi su šypsena ir kas keisčiausia, su tavimi norėjau verkt. Verkti iš beprotiškos laimės. Tu mane išmokei paprastumo. To mano gyvenime labai trūko. Tu tiek man visko parodei ir … dingai.
Išnykai iš mano gyvenimo, atrodo atstumas mane išgąsdino, bet aš klydau, sakydama, kad mums neišeis. Mums išeitų, jei tik atsisuktum atgal… Jei tik leistum man tau pasakyt, kaip po tiek laiko aš nesugebu. Aš tiesiog nesugebu naktimis tavęs nesapnuot ir apie tave negalvot. Nesugebu. Viskas buvo per daug gražu, o dabar per daug skaudu. Bet tikrai, tik skausmas man parodo, kad buvai tikras . Nežinau, ar tai meilė, ar prisirišimas, bet man reikia tavęs. Tikrai nuoširdžiai reikia.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

  • labas! kaip gera skaityti Tavo įrašus, juk čia ir susipažinome, senai senai. ir kaip greitai laikas bėga. bučkis. Ineta

  • O Dieve, Ineta :) Senai girdėta ! :* Pasiilgau

Rašyk komentarą