BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013-09-11 23:40

nes oda jau pamiršo ką reiškia tavo prisilietimas

Į komentarus

Dabar, kai tu toli, aš pagaliau suprantu ką reiškia smulkmenos..tos mažytės akimirkos, kurias dažnai pamirštame. Atrodo…man tikrai dabar užtektų tiesiog sėdėti su tavimi ir rūkyti. Tyloje, tiesiog žiūrėti į tave ir matyti kaip tu lėtai išpūti dūmus…
Man užtektų tiesiog vieno tavo apkabinimo. Žinau, jog tą akimirką jausčiausi lyg glėbyje laikyčiau visą savo gyvenimą. Tapai svarbus tiek, kad negaliu nusakyti žodžiais, kaip man sunku būti atskirai.
Bet man negana to, kad tiesiog ESI. Aš noriu, kad būtum šalia. Juk toks atrodo mažas noras. Kad tiesiog praeitum vieną gatvę kartu su manimi, laikydamas mano ranką savojoje. Arba penkiolika minučių pasėdėtum kartu tyloje, kol mano akys prisisotins tavęs dar keliems mėnesiams.
Kodėl?
Kodėl tapai toks svarbus, kad net po šitiek laiko, net kai mus skiria toks didelis atstumas, aš vis dar žiūriu į mūsų nuotrauką ir bandau pagauti tą akimirką joje? Kodėl nemoku susitvardyt ir pykstu ant tavęs, jog nesi šalia, jog nemyli. Prikaišioju tau tai, kad negali manęs apkabinti, jog nesugebi apsaugoti nuo blogio ir nemyli. Bet aš tiesiog… Supranti, tiesiog noriu nors kelias sekundes tave pajausti ŠALIA. ARTI. Sakei ateis ta diena, kai vėl mane apkabinsi stipriai, bet šiandien jaučiuosi taip, lyg ta diena ne artėtų, o tolstų. Tu tolsti. Aš tai jaučiu. Bet po velniais, negaliu padaryti su savimi nieko. Visatėlaičiai nieko.
O dabar..esi toli..ir aš bandau prisiminti kiekvieną tą akimirką, ir kaltinti save, jog skubėjau gyventi, nes oda jau pamiršo ką reiškia tavo prisilietimas…

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

Rašyk komentarą